משרד גד פוליטי

היי, שמי גד פוליטי, אני איש קריאייטיב העוסק במגוון תחומים, אותם אני רואה כמכלול שמשלים את עצמו. מגיל צעיר מאוד אני מצייר ומאייר קריקטורות, קומיקס ואיורים מורכבים. בגיל 22 התחלתי ללמוד במכללת ויצ”ו קנדה ע”ש נרי בלומפילד, הנמצאת בחיפה, שם הייתי תלמיד מן המניין במחלקה לעיצוב גרפי, וקיבלתי הכשרה מטובי המורים והמרצים בענף העיצוב, הצילום, האיור והפרסום. לצד לימודי העיצוב, למדתי במסלול הכשרת מורים מטעם משרד החינוך, ובסוף תקופת לימוד של ארבע שנים קיבלתי תעודת בוגר מגמת עיצוב גרפי וגם תעודת מורה למקצועות העיצוב.

 

מייד לאחר הלימודים התחלתי לעבוד בענף הפרסום כארט דירקטור, כאשר אני משלב גם את כשרוני בתחום הקופירייטינג, במשרדים: דחף אחד, ראובני פרידן, איי בי דאטה, ערמוני מורדי אוחיון וטמיר כהן.

לאחר עשר שנים בהן הייתי שכיר, יצאתי לעצמאות ופתחתי את משרד גד פוליטי. אני מלווה מאז לקוחות קטנים ובינוניים בכל מה שקשור לפתרונות קריאייטיב ומעניק להם שירותים בתחומי עיצוב גרפי, פרסום, מיתוג וקופירייטינג, תוך כדי גיחות למשרדי הפרסום הגדולים הזקוקים מידי פעם לעזרתי כפרילנסר.

 

לקוחותי נהנים מטיפול צמוד, מניסיון רב שנים, אותו רכשתי במשרדי הפרסום הגדולים, וממחירים הגיוניים מהמחירים הרווחים בענף הפרסום והעיצוב. באופן כזה, גם לקוחות קטנים ובינוניים, המבקשים לצמוח ולתת פייט לגדולים מהם, יכולים ליהנות מפתרונות שיכולים להזניק אותם קדימה.

אשמח לעמוד לרשותכם, ולהביא את פתרונות הקריאייטיב שלי אליכם, למענכם ולמען הצלחתכם.

מקצוענות מטורפת במחיר שפוי

צילום פורטרט: ראובן קופיצ'ינסקי